11.2 C
Pristina, XK
E premte, 30 Shtator, 2016.

Këto janë skeçet e reja të ‘Stupcave’ (Video)

Stupcat në bashkëpunim me UNDP vijnë me skeçe kundër korrupsionit. UNDP kanë bashkëpunuar me ‘Stupcat’ duke e bërë të mundur që përmes humorit dhe satirës...

Revista Life, ka zgjedhur për këtë vitë, për të nderuar “Ambasadore...

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku tashmë nuk po e prezanton në Amerikë vetëm diplomacinë kosovare, por edhe aftësinë fotogjenike që ajo e...
ad_728-90-3

Marketing!

radio bora ads 300 600